DES - X
Antibakteriaalsed niisutatud salvrätikud

Hügieenilised desinfitseerivad antibakteriaalsed niisutatud salvrätid millel on kolm funktsiooni: desinfitseeriv, puhastav ja kauakestev antibakteriaalne kaitse (vähemalt 14 päeva)
KASUTUSVALDKOND:
Kasutage salvrätte käte, keha ning igasuguste pindade puhastamiseks ja desinfitseerimiseks, mis võivad olla saastunud ning võivad nakkust edasi kanda.
Sellised pinnad võivad olla näiteks: ühistransport (bussid, laevad, rongid, lennukid jne.), avalikud tualettruumid, pangad,haiglad, hooldekodud, koolid, lasteasutused, spordihooned, eramud või kohad, kus soovitakse hoida hügieenilisust.
Näiteks: letid, lauad, ukselingid, käepidemed, mobiiltelefonid, arvuti klaviatuurid ja kõik muud pinnad millega inimene kokku puutub.
OMADUSED:
Niiskes salvrätikus sisalduv vedelik on veepõhine ning ei kuivata nahka.
Antud salvrätikud on järgnevate mikroorganismide vastase toimega:
A tüüpi gripiviirus (H1N1), Bacillus subtilis, Enterobacter cloacae, Escherichia coli, Klebsiella aerogenes, Legionella pneumophila, Listeria monocytogenes, Proteus vulgaris, Pseudomonas aeruginosa, Pseudomonas putida, Salmonella choleraesius, Salmonella typhimurium, Staphylococcus aureus, Streptococcus faecalis Streptococcus lactis, MRSA, ESBL (nagu näiteks E. coli)
KOOSTIS:
Salvrätik koosneb lausriidest, mis on valmistatud spetsiaalsest looduslike ja sünteetiliste kiudude segust. Salvrätik ei sisalda muid keemilisi lisandeid peale desinfitseeriva ja puhastava vedeliku. Salvrätik on käes pehme ja leebe, kulub vähe ning ei rebene kergesti.
Taassuletavas pakendis 25 niisutatud salvrätti.
TERVISHOID:
Need niisked salvrätikud ei sisalda mingeid selliseid aktiivseid koostisaineid, mis nõuaksid tootele ohuklassifikatsiooni. Samuti ei sisalda see toode säilitusaineid ega lõhnaaineid (küll on neil salvrätikutel õrn puhas ja värske lõhn).
VÄRVUS JA OLEK:
Vedeliku välimus: läbipaistev, hele kollane
Salvräti välimus: valge.
pH 6-7.
KASUTUSJUHEND:
Salvrätikute kauakestev toime tuleneb elektrostaatilisest efektist, kuna pühitav pind saab positiivse laengu.
Seetõttu neutraliseerivad negatiivse laenguga pindaktiivsed ained (anioonsed pindaktiivsed ained) nende salvrätikute toime. Pühitud pindadel kauakestva mõju säilitamiseks on soovitatav kasutada puhastamiseks ja tolmu eemaldamiseks tavalist vett.
Kui siintoodud juhiseid õigesti järgitakse, siis kestab pühkimise mõju vähemalt 14 päeva.
Registreerimisnumber: 0625/10
| Tootekirjeldus | |
|---|---|
| Des-x testide tulemused.pdf | 172.98 KB |
| DES-X tootekirjeldus.pdf | 166.49 KB |